logo

Wydarzenia

Ostatnie Wydarzenia

Wydarzenia rok 2023

I Halowe ME Drużyn Polonijnych

Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki, wczoraj, 29 grudnia 2023 r. przeprowadziliśmy ostatni w tym roku turniej piłkarski - I Halowe ME Drużyn Polonijnych.

XV Turniej Weteranów +50

Dzisiaj, w niedzielę 10 grudnia 2023 r. nasi Weterani rozegrali jubileuszowy, XV Turniej Weteranów +50.

XXVI Mecz „Nie dla rasizmu”

W sobotę, 2 grudnia nasze stowarzyszenie "Daj szansę" wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki przeprowadziło kolejną ważną imprezę: XXVI Mecz "Nie dla rasizmu".

XXII Turniej Piłkarski żaków rocznika 2015

Ostatnim akordem tego sportowego weekendu na Bemowie był niedzielny XXII Turniej Piłkarski żaków rocznika 2015, zorganizowany przez Integracyjne Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Daj szansę"

XIV Turniej Weteranów +50

Również w sobotę, 25 listopada 2023 r. już o 9.30 w Hali Piłkarskiej na Bemowie, nasi weterani rozegrali XIV już Turniej Weteranów +50.

Wydarzenia rok 2022

Noworoczny Halowy Turniej Polonijny

Ostatnim wydarzeniem był Noworoczny Halowy Turniej Polonijny, rozegrany wczoraj, w sobotę 30 grudnia w Hali Piłkarskiej Bemowo w Warszawie.

Bieg dla Bemowa

W sobotę, 10 czerwca 2023 r. basze stowarzyszenie "Daj szansę" wraz w bemowskim ratuszem, zorganizowało piękną imprezę"Bieg dla Bemowa"

XI Turnieju Weteranów +50

XI Turnieju Weteranów +50, który odbył się w niedzielę 18 grudnia 2022 r. (turniej przełożony z 6 listopada).

Wydarzenia rok 2021

X Jubileuszowy Turniej Weteranów +50

W sobotę, 11 grudnia 2021 r. nasze stowarzyszenie przeprowadziło X już, jubileuszowy Turniej Weteranów +50 o Puchar Stowarzyszenia "Daj szansę", jak zawsze na Hali Piłkarskiej Bemowo. Jak zawsze dzięki współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki

Dwa Turnieje o Puchar Stowarzyszenia „Daj szansę”

W sobotę, 4 grudnia, nasze stowarzyszenie, wspierane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, przeprowadziło ostatnie w tym roku turnieje: XIX Mikołajkowy Turniej o Puchar Stowarzyszenia "Daj szansę" rocznika 2011 i XX Mikołajkowy Turniej o Puchar Stowarzyszenia "Daj...

XXII Mecz „NIE DLA RASIZMU”

9 października, w sobotę, odbył się kolejny, XXII już nasz Mecz "NIE DLA RASIZMU". Zagrały zespoły "Afryki", złożony z byłych, czarnoskórych piłkarzy z polskich lig, przeciwko Reprezentacji Dziennikarzy RP, prowadzonych przez nie byle kogo, bo...