logo

XII Turniej Weteranów +50

xii turniej weteranów +50 6

XII Turniej Weteranów +50

Wczoraj, w sobotę 26 listopada 2022 r., nasi piłkarscy weterani rozegrali XII Turniej Weteranów +50, dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Niestety wirus i pechowa końcówka sezonu, zdziesiątkowała niektóre zespoły i w końcu do gry przystąpiło 5 zespołów. W tej sytuacji, organizatorzy wraz kapiatanami ustalili, iż rozegramy mecze w formule każdy z każdym. Grania co niemiara !!
Pojedynki – jak zwykle zacięte ! Tym rzaem zwyciężyła drużyna BIZNES, remisując zaledwie jeden mecz, zwyciężając we wszystkich innych( patrz tabela !). Wyprzedzili najlepszy zespoł weteranów wPolsce SENI Bródno. Na podium znalazł się zespół Cristeros.
Organizatorzy wybrali również najlepszych zawodników naszego turnieju: MVP zawodów został – uczestniczący w nich od początku Andrzej Napiórkowski.
Najlepszym bramkarzem ponownie został Grzegorz Wilczek z SENI, który w całym turnieju puścił zaledwie 2 gole.
Królem strzelców został Marcin Sadowski, również z SENI, zdobywca 10 goli w turnieju.
Ustaliliśmy również, że spotykamy się 17 grudnia 2022 r, w sobotę, by rozegrać – przeniesiony z 6 listopada, XI Turniej Weteranów+50, połączony ze spotkaniem opłatkowym. Spodziewamy się rekordowej frekwencji !!!
Zatem do zobaczenia !!!

Tag :

Turniej

Share :