logo

XXV Turniej Piłkarski żaków rocznika 2014

xxv turniej piłkarski żaków rocznika 2014 1

XXV Turniej Piłkarski żaków rocznika 2014

Oj działo się w ten weekend na Bemowie !! W sobotę nasze stowarzyszenie przeprowadziło dwa turnieje dzieci, zaś w niedzielę kolejny !!
W sobotę 18 listopada 2023 r. o godz. 10.00 rozpoczął się XXV Turniej Piłkarski żaków rocznika 2014, z udziałem zespołów: RKS Sarmata, BKS 7, Hutnik Warszawa, Diamencik Otwock, BUKS Pruszków, AGAPE Białołęka i MKS Ostrowianka, więc setka dzieci walczyła o medale i puchary. Wydarzenie to było współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, dzięki jego Mikrograntom, przydzielanym przez Fundację Orły Sportu.
Jestem przeciwnikiem walki dzieci w tym wieku o bramki i punkty, ale turniej to turniej; zwycięzca musi być !!!
Poza konkurencją w tym turnieju był zespół MKS Ostrowianka, który przegrał tylko jeden mecz ( 1-2 z Agape), mając imponujący stosunek bramek 22-6 !
Drugie miejsce zajęła drużyna BUKS Pruszków mając tyle samo punktów ( 9 ), co Agape, ale pokonała ich w bezpośrednim pojedynku 3-2. Trzecie miejsce zajął właśnie zespół Agape. Miejsca poza pudłem nie są tak istotne ( choć stawka była wyrównana: BKS 7 i Hutnik Warszawa także mieli taką samą ilość punktów ).
Jak zwykle sędziowie, trenerzy i organizatorzy wybrali drużynę do Pucharu FAIR-PLAY, którą otrzymał zespół RKS Sarmata oraz: Najlepszym Piłkarzem tego turnieju został wybrany Aleks Cak, Najlepszym Bramkarzem Aleks Marek, zaś Królem Strzelców turnieju Aleksander Bobrowski.
Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym zawodnikom.

Tag :

Turniej

Share :