logo

XI Turnieju Weteranów +50

xi turniej weteranów +50 6

XI Turniej Weteranów +50

W nawale zdarzeń, nie zdążyłem złożyć realcji z ostatniego w tym roku XI Turnieju Weteranów +50, który odbył się w niedzielę 18 grudnia 2022 r. (turniej przełożony z 6 listopada). Jak zawsze w Hali Piłkarskiej na Bemowie. Ze względu na nagłe obowiązki, nie dotarł zespół Policji. Zgodnie z prośbami kierowników drużyn, turniej więc rozegraliśmy w systemie „każdy z każdym”, by weterani mieli jak najwięcej gry.
Nasze imprezy nie mogły by się odbyć, gdyby nie stała współpraca stowarzyszenia z Ministerstwem Sportu i Turystyki, który finansuje nasze wydarzenia.
Do turnieju zatem przystąpiły zespoły: Bemowo, Biznes, Seni Bródno, Cristeros, Świt Jelonki, Mundurowi i Dziennikarze.. Ponieważ juz w pierwszym meczu „rozsypali się” Mundurowi, ich miejsce zajęli gracze Seni, którzy pojawili się w licznym składzie, tworząc zespół SENI II.
I oni zostali zwycięzcami naszego turnieju, nie przegrywając ani jednego meczu. Drugie miejsce zająło Bemowo. Na pudle stanęła drużyna SENI I.
Nic dziwnego, przecież to mistrzowie Polski w tej kategorii wiekowej !!
Grania było co niemiara, czas upływał, a co więksi kibice piłkarscy odpuścili ceremonię wręczania nagród, bowiem zaczynał się mecz o finałowy MŚ. Nie skosztowali przysmaków ( dziczyzna od Badiego) na pomeczowym „opłatku”….
Dla porządku, jak zawsze wybraliśmy najlepszych graczy turnieju:
najlepszym bramkarzem został Tadeusz Kleśniak, oczywiście z SENI II, puszczając w całym turnieju zaledwie 4 bramki.
MVP turnieju został Tomasz Janicki z Bemowa, zaś Królem Strzelców Marcin Sadowski, zdobywca 14 goli, rzecz jasna z SENI II.
Mam nadzieję, iż zobaczymy się wtakim lub większym składzie na XIII i kolejnych turniejach Weteranów.
Moim dorosłym Orłom piłkarskim składam życzenia miłych Świąt i oczywiście ZDROWIA !!!!

Tag :

Turniej

Share :