logo

Świąteczny Turniej o Puchar Stowarzyszenia „Daj szansę” rocznika 2011

Świąteczny turniej o puchar stowarzyszenia daj szansę rocznika 2011 1

Świąteczny Turniej o Puchar Stowarzyszenia Daj szansę rocznika 2011

Przedostatni w tym roku: Świąteczny Turniej o Puchar Stowarzyszenia „Daj szansę” rocznika 2011 odbył się dzisiaj w Hali Piłkarskiej Bemowo.
Nie było by tych zawodów, gdyby nie stała współpraca z Ministerstwem Sportu i Turystyki, który wspiera finansowo te wydarzenia.
Z powodów zatrucia jelitowego, wypadła z turnieju Legia Soccer Schools. W zwiąku z tym, zespoły grupy A grały dłuższe mecze.
Zagrało zatem 7 zespołów: BVB Academy, dwie drużyny AP Wilki, Fundacja Koliber Team, MKS Piaseczno, Ząbkowia, i Białe Orły.
Po rozgrywkach grupowych, których wyniki ilustruje załączone tabele, przprowadzono mecze o V i III oraz wielki finał.
W meczu o V miejsce Ząbkowia pokonała Fundację Koliber 4-2. W meczu o III miejsce MKS Piaseczno zdecydowanie pokonało MKS Piaseczno 7-0.
Dramatyczny i wyrównany mecz o I miejsce rozegrały drużyny AP Wilki I z Białymi Orłami. Po remisowym meczu ( 1-1 ) o zwyciestwie w całym turnieju decydowały rzuty karne. Celniej strzelały Białe Orły ( 4-3) i to ta drużyna została zwycięzcą naszego turnieju.
Jak zawsze, sędziowie i trenerzy wybrali gwiazdy zawodów. Najlepszym piłkarzem został wybrany Tomek Zdroik z AP Wilki I.
Królem strzelców został zdobywca 11 goli – Aleks Izak z MKS Piaseczno, zaś najlepszym bramkarzem wybrany został Szymon Ciesielski ( Białe Orły ).
Gratulujemy zwycieżcom i wyróżnionym zawodników, chwała pokonanym !
W najbliższą sobotę, 17 grudnia rozegramy ostatni już w tym roku turniej rocznika 2012.
A potem, do zobaczenia w 2023 roku !!!

Tag :

Turniej

Share :