logo

III Bieg im. Janusza Jusocińskiego

iii bieg im. janusza jusocińskiego 1

III Bieg im. Janusza Jusocińskiego

Za nami przepiękna impreza !!!!
III Bieg im. Janusza Jusocińskiego był okazją do uczczenia 102 rocznicy powstania naszego Sarmaty !!
Dzisiaj, w niedzielę, 25 czerwca 2023 r. prawie 250 dzieci i dorosłych, ale i weteranów radośnie biegło ( i szło ) na różnych dystansach. Najmłodsze szkraby pobiegły na dystansie 200 metrów, starsi na dłuższych dystansach, zaś dorośli biegli i szli na uroczej, leśnej leśnej trasie długości 5 km.
Piękne, radosne wydarzenie !! Popatrzcie na zdjęcia !!
Każdy z uczestników otrzymał na mecie pamiątkowy medal, wykonany specjalnie na tę okazję, pierwsze trójki – dziewczęta, chłopcy, mężczyźni i kobiety – statuetki ((ogromna pomoc Tramwajów Warszawskich – bardzo dziękujemy !!!!!!! )
Zwycięzcy otrzymali nagrody: dla dzieci gry i torby, starsi: szaliki, koszulki i albumy Sarmaty.
Młodzież i dzieci wykazały się ogromną wiedzą o najsłynniejszym Sarmacie – Januszu Kusocińskim. W konkursie wiedzy o JK zabrakło pytań i nagrody otrzymała cała finałowa szóstka uczestników konkursu wiedzy o JK !!!!
NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA !!!!!!
Dziękujemy również Zarządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie finansowe wydarzenia, patronom honorowym: Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu, PZLA i Burmistrzowi Dzielnicy Wola ( ufundował nagrody rzeczowe dla dzieci !)
Pogoda – marzenie każdego organizatora. Piękne słońce, ale nie upał. Doskonały catering, woda, soki i napoje – chłodne i ta fantastyczna radość uczestników !!
Bardzo wielu uczestników, zachwyconych organizacją imprezy, pytało, kiedy zorganizujemy następną taką imprezę ???
Już dziś zapraszam na IV Bieg im. Janusza Kusocińskiego w ostatni weekend września !!!!
W następnych postach postaram się dołożyć filmy…

Tag :

Bieg

Share :