logo

I Świąteczny Turniej Piłkarski żaków rocznika 2014/2015

i Świąteczny turniej piłkarski żaków2

I Świąteczny Turniej Piłkarski żaków rocznika 2014/2015

Nasz Sarmata otrzymał wsparcie od m.st. Warszawy ( Biuro Sportu i Rekreacji ) na organizację ostatniego w tym roku turnieju naszych dzieciaków.
I Świąteczny Turniej Piłkarski żaków rocznika 2014/2015 odbył się w sobotę, 16 grudnia 2023 r. w Hali Piłkarskiej na Bemowie.
Ostatecznie wystartowało 5 drużyn ( niestety jedna nie dotarła ) ale zawodników było mnóstwo !!
Wystartowały: AP Wilki, Żyrardowianka, Ząbkovia, Orlik Mokotów i silny skład RKS Sarmata.
Sarmata, mimo że trenuje od zaledwie 3 miesięcy, odniósł drugie turniejowe zwycięstwo w historii naszych imprez, pokonując Żyrardowiankę 2-1 !!!
Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS Orlik Mokotów, która zdecydowanie wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął zespół Ząbkovii, zaś trzecie AP Wilki.
Jak zawsze wybraliśmy wyróżniających się zawodników:
Królem Strzelców został Stanisław Predenkiewicz z AP Wilki.
MVP turnieju ( najlepszym zawodnikiem ) został Diego Koral Z Orlika Mokotów,
zaś Najlepszym Bramkarzem był Maciej Trojanowski z Ząbkovii.
Dzięki serdecznemu wsparciu, jakie otrzymujemy od Polskiego Związku Piłki Nożnej, wszyscy nasi zawodnicy, nie tylko zwycięzcy, otrzymali masę pięknych prezentów piłkarskich PZPN !
To była ostatnia , z kilkunastu imprez, jakie przeprowadziłem w tym roku. Mam nadzieję, iż dobre opinie, jakie zbieramy za organizację takich wydarzeń, będzie legitymacją do dalszej współpracy z MSiT oraz jednostkami samorządowymi Warszawy i Mazowsza.

Tag :

Turniej

Share :