logo

I Halowe ME Drużyn Polonijnych

I Halowe ME Drużyn Polonijnych

turniej
Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki, wczoraj, 29 grudnia 2023 r. przeprowadziliśmy ostatni w tym roku turniej piłkarski –
I Halowe ME Drużyn Polonijnych.
Niestety covid szaleje, o czym ja się przekonałem na własnej skórze, ale spowodowało to też brak drużyn z Danii, Włoch i Austrii, które własnie z tego powodu odwołały w ostatniej chwili przyjazd..
Na szczęście chętnych do udziału w naszych turniejach nie brakuje i znaleźliśmy zastępstwa.
Wystartowało 6 zespołów z Litwy, Ukrainy, Białorusi, Szkocji, Wietnamu i nasza młoda, polska drużyna.
Po kilku godzinach wyrównanych pojedynków, okazało się, że Celtic i FK Almaz zdobyły tyle samo punktów, w bezpośrednim pojedynku padł remis, więc – zgodnie z regulaminem, o zwycięstwie w turnieju zdecydowała lepsza różnica bramek Celticu.
III miejsce zajęła drużyna FC ANH EM 37.
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i puchary oraz upominki.
Mamy nadzieję, że nowe kierownictwo MSiT ( gratulujemy Panu Sławomirowi Nitrasowi i Ireneuszowi Rasiowi nominacji, życząc powodzenia w działaniach na rzecz polskiego sportu ) doceni nasze działania i będziemy mogli realizować nasze projekty w nadchodzącym 2024 roku.
Nasze stowarzyszenie od września przeprowadziło, dzięki wsparciu MSiT 14 dużych imprez sportowych, w tym kilka jubileuszowych: XXV Mecz „Nie dla Rasizmu” czy XV Turniej Weteranów +50.
Życzę wszystkim dobrego Nowego 2024 roku, zdrowia i samych przyjemności !!!!!

Tag :

Turniej

Share :