logo

Bieg dla Bemowa

bieg dla bemowa 1

Bieg dla Bemowa

W sobotę, 10 czerwca 2023 r. basze stowarzyszenie „Daj szansę” wraz w bemowskim ratuszem, zorganizowało piękną imprezę”Bieg dla Bemowa” – biegową imprezę dla wszystkich ! Dzieci w różnym biegu ( najmłodsze pięciolatki biegły na 200 metrów), dorośli i baaardzo dorośli biegl i i spacerowali w NW na dystansie 5000 metrów. Piękna pogoda, świetna organizacja, walka uczestników do upadłego, słowem doskonała impreza !! Dobra frekwencja, mimo długiego wekendu. Biegi przełajowe zaczynają popularnościa przebijać wszystkie inne imprezy sportowe.
Puchary i medale zwycięcą wręczał Pan Piotr Kobierski – wiceburmistrz Dzielnicy Bemowo. Każdy uczestnik, na mecie otrzymywał pamiątkowy medal, zwycięzcy piękne puchary. Zimną, smaczną wodę zabezpieczyły Warszawskie Wodociągi, za co bardzo dziękujemy !! Sprawna opieka medyczna nie miała nic do roboty, mimo upalnej pogody nie było żadnych przypadków zasłanięć, choć startowało bardzo wiele starszych osób.
Już 25 czerwca wszyscy się spotykamy w Parku Księcia Janusza na IV Biegu Janusza Kusocińskiego, organizowanego przez RKS Sarmata z okazji 102 rocznicy powstania klubu !

Tag :

Turniej

Share :